Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
421124
Zapalone ponad rok temu
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Kasia i Jacek
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
„Kochać kogoś, to jakby powiedzieć mu: nie umrzesz”
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu moje światełko pamięci na dzisiaj i kolejne dni mojej nieobecności (24).Rodzicom dziękuję za pamięc o Bartusiu i szczególnie proszę o dalszą pamięc podczas mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
ewelina musioł
...Wspomnienia o WAS... są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..
Zgłoś SPAM
Piotr
Światełko dla Ciebie Joasiu
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU ~~~~♥~~~~ ŚWIATEŁKO OKRYTE SZEPTEM MODLITWY DO NIEBA POSYŁAM DLA CIEBIE..ŚPIJ W SPOKOJU ______♥_________♥________♥ PAMIĘTAM ♥________♥_________♥______
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...♥JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM♥...ASIU...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
NON OMNIS MORIAR... Pamiętamy Asiu...
Ciocia Ala i Wujek Włodek, 03.11.2014 poniedziałek...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Moje najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie Joasiu [*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
Msza w Izabelinie za Sławka, Wujka Piotra i za Ciebie Asiulu, 2 listopada 2014
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
~~ULOTNE CHWILE,ISTNIENIE,ULOTNA MIŁOŚĆ,ULOTNE WESTCHNIENIE ULOTNE SERCA BICIE,ULOTNE NASZE ŻYCIE...CHOĆ WSZYSTKO ULOTNE SIĘ STAJE.....ALE ASIU....GDY KOCHAMY-PAMIĘĆ W SERCU ZOSTAJE~~...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu wieczne światełko w ten Dzień Zaduszny, wysyłam dla Ciebie tam do Twojego nowego domu ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
"...Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym świecie, bo jest coś co mrokom się opiera. Jest pamięć, a ona nigdy nie umiera..."Moja Pamięć i Modlitwa[*]
Zgłoś SPAM
DANA,JERZY,IWONKA,MACIEJ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutek ogarnia serce,gdy umiera ktoś bliski,ale uczucie potęguje jeśli z tego świata odchodzi młoda osoba,taka jak Ty Joasiu,która miałaś całe życie przed sobą,co powiedzieć NIC - tylko płakać [*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] cieplutkie światełko w tym wyjątkowym dniu
Zgłoś SPAM
mama i tata
Wszystkich Świętych, 1 listopada 2014
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   268   269   270   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski