KuPamięci.pl

Jerzy Szmajdziński


* 09.04.1952

 

+ 10.04.2010

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. w Wilanowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
47594
Pożegnanie...
Wspaniały Polityk... Dobry Człowiek... Drogi Przyjaciel... Nie ma dnia, żebym Go nie wspomniała... Nie ma na świecie dwóch takich samych ludzi. Nie można ludzi do siebie porównywać, bo każdy jest inny. Nikt Ciebie, Jurku, nie zastąpi.
Zgłoś SPAM
tyle wspólnych spraw
Tyle wspólnych spraw dzieliłem z Jurkiem. On szef stowarzyszenia Smolna, ja były szef stowarzyszenia Ordynacka. Tyle posiedzeń rady ministrów, wydarzeń SLD-owskich lub inaczej wyadzreń lewicy. Organizowaliśmy razem w Sejmie konferenecje ekologiczne - odbyły się dwie - trzecia zapowiedziana miała być w końcu kwietnia 2010 roku. Jurek -sspecyficzny typ dobrodusznego, konsekwentnego, racjonalnego polityka i dobrego kolegi. Nie wiesz Jurku ile zamieszania sprawił nam, Tobie, lewicy - los opatrzności, los ślepy i niesprawiedliwy. To wszystko jest nieodwracalne, odwracalna i nieprzemijająca bedzie pamięć o Tobie. Krzysztof
Zgłoś SPAM
Odwaga... to nic innego, jak tylko siła pozwalająca pokonać niebezpieczeństwo, lęk, niepowodzenie, niesprawiedliwość i nadal wewnętrznie wierzyć, że życie przy wszystkich swych smutkach jest dobre; że wszystko ma swój sens, nawet jeśli przekracza to nasze rozumienie; i że zawsze jest jakieś jutro. Pan Jerzy będzie czuwał nad rodziną! Jego miłość będzie silniejsza niż śmierć.
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Szmajdziński
15.04.2010