Nieznana odpowiedź owiana zadumą.
Łza ukradkiem spływa po bladym policzku.
Serce tylko krwawi odziane tęsknotą.
Lepiej nie zadawać pytań,które bolą.
Umarłym już lekko tam pozostać wolą.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne sobotnie światełko pamięci dla Ciebie JASIEŃKU ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Życie jest ulotne lecz pamięć wieczna.Śpij dziecinko mała.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy
się w niebie....JASIENKU
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Grudniowe już światełko Jasieńku kochany...łzy płyną
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...słowa nie są już ważne tak jak kiedyś ! ...Najważniejsza jest
PAMIĘĆ... Twojej pamięci JASIEŃKU ...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko wokół się zmienia nie do przewidzenia. Wracają wspomnienia nie do
spełnienia. W sercu tyle cierpienia.To wszystko jest nie do zniesienia. Żywe
są zawsze wspomnienia tęsknota smutek i łzy.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na
zawsze...Kochani...❤...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.