KuPamięci.pl

Szymonek z Będzina


* 19.04.2008

 

+ 19.03.2010

Miejsce pochówku: Cieszyn

,

woj. śląskie

 
Licznik odwiedzin strony
85862

 

Ciało 2-latka odnaleziono 19 marca 2010 r.w stawie przy wylocie drogi z Cieszyna na Ustroń. W okolicy stoją liczne domy, do centrum miasta jest niewiele ponad kilometr. Mimo to nie ma świadków wydarzenia. Chłopiec był czysty i wyglądał na bardzo zadbane dziecko. Nie znaleziono śladów żadnych urazów - zadrapań, skaleczeń, guzów.

Przyczyną śmierci dziecka było pęknięcie jelita cienkiego wywołane uderzeniem w brzuch bądź kopnięciem, które nie zostawiło zewnętrznych obrażeń. Nie wiadomo, kim są jego rodzice. W trakcie śledztwa udało się już dużo ustalić, wychodząc od minimalnej liczby danych, jakie policja miała na jego początku.

  IM WIĘCEJ OSÓB NA CAŁYM ŚWIECIE DOWIE SIĘ O JASIU Z CIESZYNA TYM WIĘCEJ MOŻE BYĆ WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH ODPOWIEDZI KIM NA PRAWDĘ JEST JAŚ Z CIESZYNA.
 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Aneta
2022-03-18
Miałbyś juz 14 lat Kochane Dziecko. Spoczywaj w pokoju i ciesz się życiem wiecznym, tak krótko żyłeś a tak wiele wycierpiałeś ;-*
.
2019-08-26
Nie jesteś anonimowy.
Szymonek Ring
ur. 14.04.2008
zm. 27.02.2010
J.Z. babcia
2018-12-06
Święty Mikołaju kiedy będziesz przemierzał niebo saniami proszę zawitaj do Raju z moimi prezentami zanieś moim Anielskim Dzieciom worki pełne miłości niech w ich serduszkach radość zagości zanieś im całusy i pełno wielkich paczek niech wiedzą że są kochane te nasze Niebiańskie Dzieciaczki a gdy będziesz wracał serduszko ♥ odciśnij na szybie żebym wiedziała Święty Mikołaju że moje dary serca dotarły do RAJU ,-"."-, /___ .(_) {▂▂▂} .'( ●◡● )ϡ ❤️ ,-'.,.-"."".".,՞`•. ””¯ ¯՟՞¯_„~¯՟՞¯ _„~„„-~”” „„-~”” ŚWIATEŁKO MIKOŁAJKOWE DLA SZYMONKA❤ ¯՟՞¯ _„~ „„-~¯՟՞¯❤️
Monika
2017-11-07
Był sobie chłopczyk - książka , relacja o Tobie Aniołku
aga
2017-06-10
Pani Moniko polskie prawo zaostrzyło kary za zabójstwo dziecka. Wina za nie stosowanie prawa leży po stronie sędziego. Nie widzicie tego że sędziowie robią sobie co chcą, są w konflikcie z ministerstwem sprawiedliwości i wydają takie śmieszne wyroki. Sędziowie muszą wydawać ostrzejsze kary aby inni nie śmieli się podnieść ręki na dziecko w obawie o srogą karę. Apeluję do sędziów albo będziecie służyć społeczeństwu i wydawać sprawiedliwe wyroki bo w przeciwnym razie ludzie się od was odwrócą. Wspaniały sędzia który wydał dożywocie dla zabójcy Bartusia Kwiatkowskiego wielki szacunek dla Pana.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
1 Listopada 2021
Szymonku!Spoczywaj w pokoju.
Donata
Szymusiowi
Szymonku ,badz szczęśliwy u Boga i zapomnij Dziecinko kochana o całym złu ,ktorego zaznaleś za życia.Wędruj beztrosko wraz z innymi dziećmi ,które Bóg powołał do Siebie.Kochamy Cię Szkrabie Śliczny❤🌹❤🌹
Maria
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Jaś z Cieszyna
-
aga
aga
napisał(a) dnia 2017-06-10
Pani Moniko polskie prawo zaostrzyło kary za zabójstwo dziecka. Wina za nie stosowanie prawa leży po stronie sędziego. Nie widzicie tego że sędziowie robią sobie co chcą, są w konflikcie z ministerstwem sprawiedliwości i wydają takie śmieszne wyroki.(...)
-
Monika
Monika
zapalił(a) dnia 2019-07-21
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Duchowny katolicki Stanisław Filapek,
Luterański ksiądz Wojciech Pracki

-
ewa kwiatkowska
20.11.2011