Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Jarosław Sokół


* 05.05.1981

 

+ 27.04.2009

Miejsce pochówku: Mielec, Cmentarz Komunalny

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (66)
Licznik odwiedzin strony
52606

Mało jest takich osób, które tak cieszyły się życiem. Każdym dzień był dla Jarka czymś nowym. Tysiące pomysłów, planów,  marzeń które małymi krokami realizował. Wracając do domu 27 kwietnia 2009 roku, Jarek zginął tragicznie wpadku [*]

 Twój usmiech był największ nagroda jaką można było dostać… Twoje oczy zawsze pełne radości…Byłeś jak skarb który trzymało się w dłoni,ale bezwiednie pozwoliło się wyslizgnąć przez palce.

<***>KCB

‘…These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase

When you cried i'd wipe away all of your tears
When you'd scream i'd fight away all of your fears
And i've held your hand through all of these years
But you still have all of me

You used to captivate me
By your resonating light
But now i'm bound by the life you left behind
Your face it haunts my once pleasant dreams
Your voice it chased away all the sanity in me

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase

When you cried i'd wipe away all of your tears
When you'd scream i'd fight away all of your fears
And i've held your hand through all of these years
But you still have all of me…’

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
PAKO
2014-05-22
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
M.JARECZKA PYRSAKA
2014-05-03
Narysuję dla ciebie aniołka Choć nie mnie prosisz o to w swych wierszach Nie mnie I usiądę przy twoim stole Choć nie dla mnie było to miejsce Nie dla mnie Będę biegać po twoich sadach Zrywać wszystkie jabłka czerwone Choć nie ja miałam je rwać I wyśpiewam dla ciebie cały świat Wyśpiewam dla ciebie twoje wiersze I miłość wyśpiewam - najpiękniejszy dar I uśmiech wyśpiewam dla ciebie Strącę z nieba na ziemię aniołka Aby zaniósł do ciebie mój uśmiech Choć nie ja miałam się śmiać Na przystanku pod twoją jabłonią Będę czekać na ciebie codziennie Choć nie ja miałam tam stać Wszystkie jabłka, wszystkie czerwone Porozdaję twym przyjaciołom Choć nie ja miałam przyjaźń dać I wyśpiewam dla ciebie cały świat Wyśpiewam dla ciebie twoje wiersze I miłość wyśpiewam - najpiękniejszy dar I uśmiech wyśpiewam dla ciebie Narysuję dla ciebie aniołka Choć nie mnie prosisz o to w swych wierszach Nie mnie Będę patrzeć w twoje oczy Choć nie ja miałam siłę w nich czerpać Nie ja Będę tulić do twoich dłoni Mą dziecinną buzię pyzatą Choć nie ja miałam czułość dać Narysuję dla ciebie aniołka! Narysuję dla ciebie aniołka! Narysuję dla ciebie aniołka! `•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯) ¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯ *ŚWIATEŁKO PAMIĘCI JARKU*
janas jowita
nieznajoma
2011-04-27
"Czas jest zbyt wolny dla tych co czekają,zbyt szybki dla tych którzy żyją w strachu,zbyt długi co trwają w żałobie,zbyt krótki dla tych którzy się radują,a dla tych którzy kochają czas jest wieczny"
T Ch
2011-02-07
spoczywaj w pokoju
Anna
nieznajoma
2010-11-20
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. J. Twardowski
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Nie wszystek umrę...
,,To co widzialne przemija, lecz to co niewidzialne trwa wiecznie...''

Bądź szczęśliwy (***)
27 kwiecień
"Nikt nie potrafi powiedzieć DLACZEGO?. Do bram niebieskich zapukało dziecię, wiedząc że nie ma go już na swiecie. Po jego twarzy lezki spływały i szeptał przy tym...."Ja chce do mamy". Czy tak naprawdę stac się musiało?- w głowce zadawał sobie pytanie. Nagle brame otworzył Stróz Anioł Jego i głośno powiedział..."Nie placz kolego. Troszkę pobedziesz tu z nami i wkrotce spotkasz się z rodzicami. Dziecie spojrzało na Stróża swego wciąż nie mogąc pojąc Dlaczego. Bardzo chcialo wrócić do mamy i nie przechodzic przez próg tej bramy. Anioł wziąl wtedy dziecię na ręce pokiwal głową jakby w podzience, coś mu tłumaczył wyjasniał Dlaczego mówil tak cicho by nikt nie słyszał tego. Po krótkiej chwili dziecię na niego spojrzało, przetarlo oczka, plakac przestało. Wtuliło się mocno w Aniola ramiona szepczac do ucha...."Chodźmy do Boga". Gdy przechodzili przez wileką bramę dziecię spojrzało jeszcze przez ramię. Pomachało rączką na pożegnanie swojej jedynej, najdroższej mamie. Gdy się wrota za nim zamkneły synek wyszeptał jeszcze te słowa....." Każdego dnia przychodzil tu będę, by was powitać kochani rodzice. Będę sie modlil za Wami do Boga by nigdy wiecej nie spotkala was trwoga. Za mnie kochajcie moje rodzenstwo i pielęgnujcie swoje małżeństwo. Chociaz Wam nigdy nie powiedzialem- Kocham Was Bardzo- (a tak bardzo chcialem). I zanim Anioł się zorientował, dziecię zasneło w jego ramionach ze smutną minka, słonymi łzami, bo bedzie tęsknić za rodzicami.........."
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Na zawsze w Naszej pamięci [*]
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Marta Zabek
Marta Zabek
napisał(a) dnia 2010-04-29
Wspomnień nam nikt nie odbierze: Głowa do góry Asiu.
-
IWONA
IWONA
zapalił(a) dnia 2010-11-01
Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz.
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Asia
15.09.2009