Ojcze Święty...Ty widzisz...widziałes...ile cierpienia...zła...ile
krwawiących serc...
módl sie za nami...i miej w opiece nasze Dzieci...TAM...
Zgłoś SPAM
Kasia z rodziną
Ojcze Święty..pamiętamy
Zgłoś SPAM
Piotr Saternus i Jowita Janas
Dla najukochańszego Ojca wszystkich narodów zapalamy światełko naszej wiary
i pamięci w podziękowaniu za takiego człowieka , który wszystkich jednoczył
w jedno
Zgłoś SPAM
MARIA P.
(_*_)...W ZADUMIE Z POCHYLONĄ GŁOWĄ ZOSTAWIAM SWOJĄ PAMIĘĆ..(_*_)
Już teraz to już nie życie..Ojcze wieczny odpoczynek...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
...TY wiesz wszystko...[*]..
Zgłoś SPAM
Barbara Janusz
Ojcze Święty - DZIĘKUJEMY
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Ojcze Swięty..miejsce Twoje teraz w kaplicy sw.Sebastiana...patrona mojego
Syna...obok Piety..zlituj sie nade mną..i proszę tylko o tę samą
łaskę,którą wymodliłam(((9.9.10.Sebie ...
Zgłoś SPAM
Parafia ś.Maksymiliana Kolbe
[*]
Zgłoś SPAM
Kasia z rodziną
Na zawsze w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
Bożena
Pamietam Ojcze Świety.
Zgłoś SPAM
Robert z rodziną
Zgłoś SPAM
Ewa z rodziną
Zgłoś SPAM
Renata z rodziną
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
Ojcze święty,poleciłam Twojej opiece i modlitwie mojego synka, gdy leżał w
szpitalu, nie wysłuchałeś, nie mogłeś pomóc...Zaopiekuj sie Nim teraz,
proszę...[*]
Zgłoś SPAM
Kasia z rodziną
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Ojcze święty urodzinowe światełko [*] Proszę o wstawiennictwo za moja
córeczką Kingunią
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.