ABBA OJCZE...jacy jesteśmy wielcy będąc,czuwając przy Tobie*}*}*}
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
OJCZE ŚWIĘTY [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA
BLOGOSLAWIONY OJCZE ..ZYCIE JEST WEDROWKA WSROD PROBLEMOW ..mnoza sie bardzo
odkad Ciebie nie ma ..WSPIERAJ NAS OJCZE ..WSPIERAJ POLITYKOW ..by nie
popelniali bledow a ich decyzje byly madre iz odwaga
Zgłoś SPAM
Elzbieta PIATKOWSKA((MORAWSKA))
Smutny jest Świat bez CIEBIE OJCZE, choć wiem,że czuwasz nad nami wszystkimi
i starasz
się prowadzić nas prawidłową,najlepszą, pełną wiary i miłości drogą
życia.
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ..Krakow
PRZESTRZEN ..nie istnieje .. KOCHANY BLOGOSLAWIONY OJCZE ..tam i tu ..ZAWSZE
JESTES ..BEDZIESZ ..dziekuje ..
Zgłoś SPAM
Katarzyna Stadnik
[*] pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
[*]...
Zgłoś SPAM
Anonim
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
Piotr i Bogumiła Małszyccy
Nasz kochany Ojcze nadziei miłości i wiary dziękujemy
Zgłoś SPAM
Bozena Godlewska
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
Nasza Trojka
Miej nas w opiece Ojcze Swiety
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Ojcze Swięty..dbajcie o nas w tym roku..
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA
ZAWSZE JESTES ..BEDZIESZ ..i bedziesz prowadzil mnie ..MOJ KOCHANY OJCZE
..miloscia swoja i slowem ..NIE LEKAJCIE SIE ................
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
{*}
Zgłoś SPAM
Kasia z rodziną
Świąteczne światełko pamięci..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
,,Cicha noc,..świeta noc..,,
niech ten czas,gdy Sowo ciałem się stało..napełni wszystkich..ufnoscią i
otuchą!! ojcze SWIĘTY..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.