Zapalamy swiatelko w 8 Rocznice Twojej smierci Janie Pawle II, nasz polski
Papiezu
Zgłoś SPAM
Halina Górska
To już osiem lat, jak nie ma Cię z nami Ojcze, opiekuj się nami i wspieraj z
nieba...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
OJCZE...[*]
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
ewelina
światełko dla Ciebie Ojcze...
Zgłoś SPAM
Barbara mama śp.Kamilka Borowiec
światełko do nieba wraz z modlitwą na ten świątecznty czas
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Wielkanocne światełko kochany Ojcze..opiekuj się nami..[*]
Zgłoś SPAM
Kasia z rodziną
Ojcze Święty..pamiętamy..♥
Zgłoś SPAM
Jan Słowik
Błogosławiłeś moją rodzinę i chorego syna Michała w Kluszkowcach w 1976r.
Pogłaskałeś go po głowie. Wyzdrowiał. Zawsze byłem Ci wdzięczny. Zawsze
będziesz w moim sercu. Pamiętamy wszystko co zrobiłeś
Zgłoś SPAM
Siostra ś.p. Tomasza Chlipały (*)
Zgłoś SPAM
Agnieszka Skoczeń
..).........).........).. TYSIĄCE ŚWIATEŁEK
..(,).......(,).......(,).. I PROMIENI SŁOŃCA
.(...)_._(...)_._(...). W NIECH ŚWIECĄ W KRAINIE ŻYCIA
,(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*), DLA CIEBIE BEZ KOŃCA.
Zgłoś SPAM
Eleonora Łuczak
Zgłoś SPAM
Samotny w nieszczęściu
Światło najjaśniejsze i najcieplejsze
Zgłoś SPAM
DP
Zgłoś SPAM
GWIAZDKA
NAJUKOCHAŃSZY NASZ RODAKU,DLA MNIE JUŻ JESTEŚ ŚWIĘTY
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
To Ty powiedziałeś ,że światu potrzebny jest nowy Franciszek...i mamy!!!
wierzę,ze jesteś zadowolony..że o TO chodziło...ze to Duch Swięty
sprawił...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.