Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II


* 18.05.1920

 

+ 02.04.2005

Miejsce pochówku: WATYKAN Bazylika św Piotra

pokaż wszystkie
wpisy (185)
Licznik odwiedzin strony
138960
Zapalone ponad rok temu
.................
..................
Zgłoś SPAM
Ewa
Ojcze Święty bądż przy moim dziecku zawsze codziennie tak bardzo Cię proszę.Miliony światełek.....
Zgłoś SPAM
mama Ani
Ojcze...czuwaj nad nami wszystkimi...i proszę opiekuj się naszymi dziećmi które Dobry Bóg tak wcześnie zabrał do siebie..[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
JESTEŚ W MOIM SERCU I WSPOMNIENIACH OJCZE. POMÓŻ MI W ZNOSZENI BÓLU ROZSTANIA. DLA CIEBIE MOJA MODLITWA I ŚWIATEŁKA (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ewa
Ojcze Święty miliony światełek dla Ciebie .Bądż przy moim dziecku zawsze blisko opiekuj się nim tak bardzo Cię o to proszę.Tak bardzo Cię proszę.
Zgłoś SPAM
Zofia Jaciuk
Ojcze Święty proszę Cię w moim smutku o wstawienie się za mojego męża Stefcia i córkę Anulkę do Boga Ojca Niebieskiego .Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie .
Zgłoś SPAM
Ewa
|Ojcze Święty tak bardzo modlę się do Ciebie ,tak gorąco się modlę, bądż przy moim dziecku zawsze codziennie w każdej chwili , ja już nie wytrzymuję tego bólu .
Zgłoś SPAM
OLA
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA ...
GDY SMUTNO I ZLE ..gdy wątpliwości ogrom ..gdy SWIAT ..trudny i mało przyjazny się staje ...OJCZE ...BADZ ...bądź ze mna ...KOCHAJ I DAJ WIARE ..w dobre zamysły ludzkie i decyzje ...proszę ....
Zgłoś SPAM
OJCZE, POMÓŻ MI W SMUTKU I BÓLU...ŚPIJ SPOKOJNIE...(*)
Zgłoś SPAM
EWA
OJCZE ŚWIĘTY MILIONY ŚWIATEŁEK DLA CIEBIE .OPIEKUJ SIĘ MOIM SYNCIEM BARDZO CIĘ PROSZĘ.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Ojcze..czuwaj nad nami..i opiekuj się moją Anulką..[*]
Zgłoś SPAM
Ewa
Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo .Miliony światełek dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Ewa
Ojcze Święty miliony światełek dla Ciebie .Ojcze Święty opiekuj się moim dzieckiem tak bardzo Cię proszę.
Zgłoś SPAM
DP
Zgłoś SPAM
Ewa
Ojcze Święty opiekuj się moim synkiem
Zgłoś SPAM
Ewa
Zgłoś SPAM
Ewa
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
OJCZE...bądz szczęśliwy....w tym drugim tak lepszym świecie...PROSZE bądz blisko mojej Anulki..[*]
Zgłoś SPAM
ANNA MARIA....
NIECH ROSNIE ...nadzieja i wiara ...MILOSC DOBRA ...niech ludzi zdobywa ....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   101   102   103   ...   129   130    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Piotr Małszycki
13.04.2011
 
-
Ceremonię prowadził
Kard.Józef Ratzinger Papież Benedykt XVI

Ceremonię Kanonizacji Prwadził
Ojciec Święty Francieszek