”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną..♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy
”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczko światełko nieustającej pamięci dla Ciebie Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA
"NON OMNIS MORIAR..." POKÓJ TWOJEJ DUSZY...JANKO...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Janeczko w ten kolejny wiosenny,słoneczny
dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿
Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Odpoczywaj ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
HALINA
W głeboki spokój, niebiańska ciszę dusza się Twoja zatapia powoli...Tam,
gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz, gdzie nic nie dręczy i nic nie
boli...[░╬░]POKÓJ TOBIE NA WIEKI...[░╬░]
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, TAM NA DNIE ZOSTAŁ TWÓJ ŚLAD..." MAMO I BABCIU, SPOKOJNYCH SNÓW...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
AGNIESZKA JEMIOŁKOWSKA ( + 22. 04. 2014); NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA
RĘKĘ TRZYMA... ŚPIJ SPOKOJNIE, ŚWIATEŁKO I MODLITWA W 1. ROCZNICĘ TWOJEGO
ODEJŚCIA...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Może spotkamy się
Tam, gdzie trafi każdy z nas,
Tam gdzie życie będzie snem,
Może spotkamy się
Tam, gdzie w miejscu stoi czas,
Za sto lat, za rok, za dzień ...
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje
zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i
modlitwę zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•. Tęsknimy
`•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza,
straszne milczenie i puste miejsce... Ciebie już nie było"
Zgłoś SPAM
HALINA
★ ★ PAMIĘTAM ★ ★ Wyryte imię na płycie z
kamienia,
dusza w Niebiańskiej Krainie.....
Przetrwają ślady Twojego istnienia
- nigdy nie zaginą....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.