,, Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają... Mamo i Babciu, dziękujemy za Twoją dobroć...
Zgłoś SPAM
HALINA
Chociaż tęskni dusza i tęskni serce..♥.
Myśl o Tobie pali się w nadziei iskierce...
przyjdzie czas, że Bóg połączy nas...Światełko i modlitwę zostawiam
•✿• ▬ •✿•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczko najjaśniejsze światełko za sobotę,niedzielę i na dziś,na
zawsze,na wszystkie dni Twojej nieobecności [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Moja pamięć i światełko.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Marzenia wiatrem
rozsypane,
wspomnienia związane
czerwoną wstążeczką,
cisza...
wypełniona skargą...
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
Światełka dla Was ...:*:*
Zgłoś SPAM
HALINA
Niebiańskie światełko...♥**♥ POKÓJ TOBIE NA WIEKI, JANKO...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Nie płaczcie, wciąż będę was kochać! Miłość jest duszą, a dusza nie
umiera..." Mamo i Babciu, pamiętamy...
Zgłoś SPAM
HALINA
____PAMIĘTAM____♥...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Światełko na kolejny wiosenny dzień aniołku ...ale już nie dla nas .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.