Światełko pamięci na ten kolejny smutny dzień dla Ciebie Janeczko
Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA
Odeszliście...A na ziemi pozostali ludzie po Was płaczący...Pogrążeni w
żalu...smutni i milczący. (*.¸♥¸.*´) (*.¸♥¸.*´) ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI... (*.¸♥¸.*´) (*.¸♥¸.*´)
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczkowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿ ڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿڿ═─ Światełko i modlitwę zostawiamy
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w spokoju ─
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ— Światełko i modlitwa dla Ciebie Janeczko Kochana
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
zięć
,, Już zgasło słońce na horyzoncie, dobiegł Twej ziemskiej pielgrzymki
kres..."
Zgłoś SPAM
HALINA
▄♥▄ ▄♥▄ ▄♥▄
▄♥▄ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...▄♥▄
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
"Śmierć to samotność i wolność ostatnia. Boże, pozwól JEJ na
udział w szczęściu wiecznym..." .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ŚWIATEŁKO W
NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze
sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i
modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Kochany człowiek nigdy nie umiera , lecz żyje ciągle w słowach , myślach ,
wspomnieniach............
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.