"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
♥*♥*
I zrobiła się pauza
na życie
na marzenia
a w sercach pojawił
się ból tak trudny
do zniesienia
że wszystko odeszło
że już tak niewiele
ma jakieś znaczenie,,,
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy, Niech blask tego światełka oświetla Ci drogę do Nieba.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃ Odpoczywajcie ▃▂ ♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Beata-siostra Huberta Z.
Zgłoś SPAM
HALINA
❤
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
światełko pamięci do nieba [*],kiedy nadejdzie czas ,pójdziemy do naszych
ukochanych, a Oni wskażą nam drogę...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Ślad na piasku zginie,ale rozpacz i ból po stracie ukochanej osoby nie minie.
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
ak żyć?
Jak spać?
Jak śnić?
Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!!
Tęsknota z bólem idą w parze,
a my mamy tylko nadzieje,
że kiedyś będziemy razem..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić...(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
"KIELICH CIERPIENIA NIE DLA WSZYSTKICH JEST TAKI
SAM.."./P.COELHO/⋱⋰⋰ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...⋱⋱⋰
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.