Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*] ( Dziękuję wszystkim za pamięć o mych bliskich w dniach
mojej nieobecności)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Janeczko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
zięć
,, Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie o nim pamięć..." Śpij
spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Janeczki lampeczki do samego Nieba i nieustanna modlitwa ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W S P O M N I E N I A....Nieważne czy przychodzą nocą,czy o świtaniu pukają
w serce... To,ze łzami biegniesz zawsze ku nim...i pragniesz ich wciąż
więcej..więcej..♥¸¸.•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.JANECZKO..[♥]
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
W samotności wspólne mamy łzy...
W życiu ciągle nam Was brakuje...
W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jaśniusieńkie Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana
...[*]...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Babciu, już jesteśmy w domu, dziękujemy za szczęśliwą podróż... jesteś
wciąż w naszych sercach... masz już piękne wrzosy na grobie...
najjaśniejsze światełko i modlitwa na ten upalny dzień
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nie płacz, łzy nie pomogą tym, co odeszli, po przeciwnej są stronie...Im
nasze łzy, niepotrzebne i spóźnione. Nie płacz, niezrozumiałe są wyroki
Boskie.. ( `✩´)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.