Serce ma swoją Pamięć ...to nie był Czas to nie była Pora aniołeczki nasza
Pamięć !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam
sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Janeczko Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janusiu,jak moja kochana Mama, która odeszła 6 lat temu, a półtora roku temu
pożegnałam moje najukochańsze dziecko, módl się za mną,wstaw do Boga za
wszystkimi cierpiącymi tu na ziemi
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jesteś w naszym kochaniu w sercu w głowie w mówieniu.W myślach w każdym
oddechu w każdym cichym westchnieniu...Pamiętam o Tobie ,Ciebie nie da się
zapomnieć...░░⋱(❤)⋰░░ Modlitwa i Światełko
░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
zięć
Babciu, Piotruś w jednej klasie z Michałem- wnukiem Twojej przyjaciółki
Dziurowej... miałybyście wspólny temat do rozmów... wnuki Ci rosną...
Ciebie nie ma przy nich... żal....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
•*☆ .MOJA * ☆.•*☆ PAMIĘĆ .•*¯¯*•.☆ ☆I ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❀)▒(❀) (❀)▒(❀)Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy Serca
z Serc wyrwane, w których na zawsze ból zostanie (❀)▒(❀) Światełko i
modlitwę zostawiamy (❀)▒(❀)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani kochana p.Janko.
Zgłoś SPAM
JUSTYNA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ..... Modlitwa i Światełko Pamięci ..... ▇
▆ ▅ ▄ ▃ ▂❤️
Zgłoś SPAM
Józek
,, Powiedz mi proszę jak tam jest, no wiesz, Tam gdzie teraz jesteś, bo w
końcu przecież każdy z nas prędzej czy później Tam się wybiera..."
Babciu, wnuki wciąż Cię wspominają...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(♥) Modlitwa i światełko Pamięci (♥) ŚPIJ SPOKOJNIE...JANKO(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej pamięci
◕◕═════♣♣═════◕◕ Śpij
◕◕═════♣♣═════◕◕ Spokojnie
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami..Aniołki
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.