W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba ...aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...i wciąż te łzy,które tak gorzko płyną...w czekaniu...we
wspomnieniach...w marzeniach co było i co mogło być...JANECZKO najjaśniejsze
lampeczki wysyłam Tobie do samego Niebia...[*]...
"Tęsknota za Człowiekiem to najgorsza kara jaką można dostać od życia
....." ................._____ღ✿ღ___ Modlitwa i Światełko
Pamięci______ღ✿ღ____................
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci na ten dzisiejszy jesienny dzień...[*]...
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
zięć
ŻYCIE PRZEMIJA, PAMIĘĆ POZOSTAJE...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech zawsze dusza Twa będzie szczęśliwa...I w spokoju
spoczywa~*~♥Światełko pamięci ~*~♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają...Jesteście
w naszych myślach, sercach, wspomnieniach na zawsze....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:-A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam
wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
,,Kogo ma się w myśli i w sercu ten nigdy od nas nie odchodzi”
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
„Są chwile i ludzie, których się nie zapomina.”
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
Odpoczywaj w spokoju i w myślach tych co Ciebie kochają[*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Brak słów,brak łez.
Życie takie puste
jest bez CIEBIE...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.