Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem. żalem i błaganiem .....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota męczy... żal ogromny serce ściska...Dusza płacze cichutko łzami
pragnienia... ░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░Niech Bóg ma Cię w swej opiece,A
Niebo niech nad Tobą czuwa...░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Odpoczywajcie w spokoju [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce w kolejny dwudziesty szósty..moje światełko i pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na ten nowy tydzień dla Ciebie Janeczko...
Zgłoś SPAM
zięć
,, Idą cmentarną aleją, szukam Cię Przyjacielu, odszedłeś tak szybko jak
uschły opadły jesienny liść..." Dzisiaj 26-ty... Mamo, masz dużo
kolorowych kwiatów i palących się zniczy na grobie... śpij...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
`♥`Zapalam Niegasnące Światełko Pamięci wraz z modlitwą.`♥`
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️◠◡◠◡◠◡◠◡◠◡◠◡❤️ MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
❤️◠◡◠◡◠◡◠◡◠◡◠◡❤️
Zgłoś SPAM
zięć
... zawsze w górę patrzyła mimo krzyża ciężkiego... z Jezusem w zgodzie
zawsze żyła, teraz jest u Niego... Mamo, była u Ciebie wczoraj ciocia Ania,
wujek Józek, Ania z rodziną... pamiętają o Tobie
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janeczko, dziś 6 lat jak umarła mi na rękach moja kochana Mama, Twoja
imienniczka serce mi pękło raz,potem drugi raz za 5 lat po śmierci
Synka.Pokój Wam wieczny
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne wirtualne płomyki niech Tobie płoną i nigdy nie gasną, Twojej
pamięci Janeczko...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas czekaniem,Każdy dzień
utopiony w tęsknocie,Każdy dzień naznaczony rozstaniem.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez
deszczu,radości bez smutku, pokoju bez bólu.Bóg obiecał siłę na każdy
dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę
zostawiamy..•----♥---•♥=
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.