Niech światełko zawsze będzie z Tobą Janeczko ... Z NIEDZIELNĄ MODLITWĄ
...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥)ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (♥)(♥)...NIECH PŁONIE KAŻDEGO DNIA...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(#).(#).(#).
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
★★¸¸.•´¨`★★Ci co odeszli wciąż żyją w
nas.★★¸¸.•´¨`★★ Płomień świecy I wspomnienie
★★¸¸.•´¨`★★ Nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg.★★¸¸.•´¨`★★
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[۩]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...Serduszka Nasze Ukochane...
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Ciebie Janeczko..♥..tak bardzo nam Was brakuje....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołeczki Nasze !
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem lampeczki dla Ciebie Janeczko wysyłam do samego Nieba...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TO CO NAJDROŻSZE,ŚMIERĆ NAM ZABRAŁA. W SERCACH NASZYCH WIELKA PUSTKA
ZOSTAŁA........ ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.... MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ODPOCZYWAJ W POKOJU..... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
✿¸.•´¨)¸.•*¨)Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia. Im
więcej kochamy tym bardziej cierpimy¸.•*¨)¸.•*¨)✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy Okrutnie [█♥▆ღ▆♥█
Zgłoś SPAM
zięć
,, Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi..."
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Moja pamięć i światełko dla Ciebie Janino{+}{+}{+}
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci…♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci, co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle...Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Wierzę że Jesteś....że gdzieś tam istniejesz....i że rozumiesz
dlaczego....Pochylam głowę i zostawiam swoją Pamięć dla Ciebie ♥ (*) ♥
(*) ♥ Modlitwa i Tysiące światełek do Nieba ♥ (*) ♥ (*) ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.