(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █)Anioły uskrzydlają Ci Twoją
podróż,światełko zaś oświetla Ci drogę(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥
█)Światełko i modlitwę zostawiamy(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █)
Odpoczywajcie(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ku Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia....(dziękuję za pamięć o mej
córce i mężu w dniach mej nieobecności)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W pierwszą niedzielę stycznia Janeczko kochana...moje światełko i pamięć..
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI P.JANECZKO.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech ten znicz pamięci ciągle płonie....Nim odnajdziemy się w Niebie i
ciszy po tamtej stronie...★★★...ღ★ღ.(°)(♥)(°).ღ★ღ ŻYJ
ŻYCIEM WIECZNYM ღ★ღ.(°)(♥)(°).ღ★ღ...★★★
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci i modlitwa na pierwszą niedzielę Nowego Roku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i
modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]]Rozłąka jest naszym losem,[[▄)(✬)(▄]]spotkanie wielką
nadzieją[[▄)(✬)(▄]]Światełko i modlitwę zostawiamy[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
☆* ☆.* ☆.Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego
brak ...☆* ☆.* ☆.✬ ✬⋰.•*´¨)✬⋰.•´¸✬⋰.•*´¨)✬
Modlitwa i światełko Pamięci ✬
✬⋰.•*´¨)✬⋰.•´¸✬⋰.•*´¨)✬
Zgłoś SPAM
mama i tata Tadzia W
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
•۞•°*”˜˜”*°• ۞ •°*”˜˜”*°•۞•NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO
I MODLITWA DLA WAS KOCHANI•۞•°*”˜˜”*°• ۞
•°*”˜˜”*°•۞•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI P.JANKO...Bliskim życzymy dużo
spokoju i nadziei w Nowym Roku.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
★-★NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO...★-★DLA BLISKICH SPOKOJNEGO, SZCZĘŚLIWEGO
NOWEGO ROKU...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czasem cicho ktoś odchodzi,Świat ciemny nam się zdaje...Lecz,tak
naprawdę...tu zostaje.W naszych myślach,W naszych sercach,marzeniach i wciąż
żyje we wspomnieniach ☆ NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☆
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mówią, że nie ma ludzi nie zastąpionych... nic bardziej mylnego...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.