Pamięć jest największym darem człowieka,dzięki niemu nigdy o Tobie nie
zapomnimy. Modlitwa i Światełko Pamięci...Odpoczywaj w pokoju,a pamięć o
Tobie Na wieki niech trwa ! (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry zapłakane deszczem światełko pamięci dla Ciebie JANECZKO ...
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Spoczywaj w pokoju ! {{{♥}}}
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dlaczego świat istnieje bez Was??? w naszych sercach i pamięci pozostaniecie
do końca...zawsze tęsknimy, zawsze kochamy, codziennie, niezmiennie brakuje
nam Was tak bardzo.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.