Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka..Modlitwę i światełko pamięci (**) (**)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne niedzielne światełko dla Ciebie Janeczko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣ ❤️❤️❤️ ╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣ ❤️❤️❤️ ╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pani Różańcowej polecam Cię w modlitwie
Zgłoś SPAM
Tata Justynki Cuber
Światełka pamięci za wszystkie dni mojej nieobecności. Bóg zapłać za
Lampeczki zapalone mojej Justysi w tym czasie oraz za modlitwę o moje zdrowie.
Zgłoś SPAM
zięć
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo... Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
...Dzień po dniu to samo..pustka,tęsknota,wspomnienia...nic nie daje ukojenia
- nawet łzy...
Dla Ciebie Janeczko - Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI I CICHY SZEPT MODLITWY PRZESYŁAM DO NIEBA...[*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pokój Twojej duszy..(░)(✿)(░)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Choć mija czas, smutek w sercu gości. Bo odszedł ktoś tak kochany. Kto
mógł dać jeszcze tyle szczęścia i radości.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piatkowe światełko pamięci...w kolejny piatek bez planów i marzeń...Twojej
pamięci JANECZKO...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać, po drugiej stronie
odnajdziemy się....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
:NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI: - Światełko Pamięci dla Ciebie
Janeczko...♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.