❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W Dzień Zaduszny, zostawiam swoją PAMIĘĆ..MODLITWĘ..ZAPALAM ZNICZ
PAMIĘCI..♥.♥.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzień Zaduszny...dla Ciebie Janeczko moje ciche zapłakane światełko...
Zgłoś SPAM
zięć
,, Pośród cmentarzy cichych uliczek, jak wierna pamięć palą się
znicze..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości."-T.Kotarbiński ...Zaduszkowa pamięc i modlitwa dla
Ciebie JANECZKO w ten pochmurny,deswzczowy i smutny dzień..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...) Kiedy
kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak
deszcz lub wiatr".(...)
Zgłoś SPAM
Małgosia- żona Pawła Kierepki
"Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie
ma." Od świtu do nocy z Wami kochani. Dziś i każdego dnia ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W DNIU ZADUMY I NOSTALGII PAMIĘTAMY O TYCH , KTÓRZY ODESZLI. NIE ONI NIE
ODESZLI , ONI SĄ WŚRÓD NAS GŁĘBOKO SCHOWANI W NASZYCH SERCACH. ((**))
((**)) NASZEJ NASZEJ PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
Marysia
Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..1 listopad - w tym szczególnym dniu światełko i modlitwa...Wieczny
odpoczynek racz Jej dać Panie,a światłość wiekuista niechaj Jej świeci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,Tam Wy jesteście,a
bez Was...smutny i pusty jest nasz świat.((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wrócicie, chyba, że zdarzyłby się cud..pozostały tylko wspomnienia nie
do zapomnienia..Byliście z nami i zawsze Będziecie...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Wioletta z rodzina
Światełko do nieba ciociu dzisiaj dla Ciebie. Spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jest coś, co mrokom się opiera,jest pamięć a ona nigdy nie umiera.Spoczywaj
w spokoju i ciesz się radością życia wiecznego...Zostawiamy modlitwę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.