,, Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować Przyjaciół, że
gdziekolwiek są dobrze Im jest i są z nami choć w innej postaci..."
Boże, daj taką wiarę...
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie
płynie z kochającego serca."Niedzielne światełko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Adwentowy Lampion pamięci z modlitwą zostawiam...ڰۣڿ♥ڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.Światełko naszej pamięci dla Ciebie Janeczko...[[♥]]...
W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy
już ile upłynęło dni....brakuje nam Was Kochani tak bardzo....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się
światło"- O.Wilde Wierzę, że Tam, dokąd odeszliście Kochani, otula
Was Dobre Światło... Odpoczywaj w pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.