Świąteczne światełko pamięci(*)(*)(*)
Bliskim życzę zdrowych spokojnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochamy i tęsknimy, i wciąż czekamy na Was, nasz świat już nie jest i nie
będzie taki sam ...Bądżcie szczęśliwi...Bliskim ukojenia i samego dobra
życzymy...dziękujemy za wspólne trwanie i za życzenia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`,●,*,●,` `,●,*,*,●, .♥´BOŻONARODZENIOWE¸.♥*´¨)
(¸.♥ŚWIATEŁKO´(¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)♥*♥
PAMIĘCI ♥*♥ ¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●● `,●,*,●,`
`,●,*,*,●, .♥´ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY NA OKRES ŚWIĄT
Zgłoś SPAM
Małgosia żona Pawła Kierepki
Życzę twoim bliskim ukojenia, niech już nie boli. A Tobie Janino światła,
zbawienia, lekkości w tym życiu tak innym niż nasze..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️☆ ❤️ KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY ❤️ ☆ ❤️ - W dzień
Bożego Narodzenia światełko i modlitwa dla Ciebie Janeczko.
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,,Daj nam wiarę, ze to ma sens, ze nie trzeba żałować Przyjaciół, bo
gdziekolwiek są dobrze Im jest ... i odeszli po to by żyć i tym razem będą
żyć wiecznie..." Babciu, to już piąte święta bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w Boże Narodzenie dla Ciebie Janino,zdrowia i spokoju dla bliskich
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wigilijne światełko Janeczko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]Miłość jest wcześniej niż życie.[۞۞۞]Trwa dłużej niż
śmierć.[۞۞۞]Światełko i modlitwę zostawiamy.[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
Małgosia żona Pawła Kierepki
Janino, wigilijny blask niech oświeca Twą duszę. Spokoju dla Twoich bliskich.
Byłaś i będziesz zawsze w naszej pamięci, w naszych sercach. Dziękuję za
czuwanie <3
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.