BY ZMARTWYCHWSTAŁY CHRYSTUS OBUDZIŁ W NAS ,CO JESZCZE UŚPIONE, OŻYWIŁ TO CO
JUŻ MARTWE. NIECH ŚWIATŁO JEGO SŁOWA PROWADZI NAS PRZEZ ŻYCIE DO
WIECZNOŚCI. Najbliższym życzę spokojnych Świąt Wielkanocny
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
Wielkanocne Światełko Pamięci ((*)).Dla najbliższych zdrowych spokojnych
świąt życzę.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwą w Wielką Sobotę dla Ciebie Janeczko.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Wielka Sobota...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotr
Zmartwychwstał Pan. Alleluja, Alleluja, Alleluja! Mamo i babciu, wielkanocne
światełko pamięci... to już piąte Twoje święta Tam... pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kassprzyk
..Najlepszym pamiętnikiem jest serce......Ono pamięta o tych, którzy są
godni pamięci... Modlitwa i Światełko Pamięci Żyj Życiem Wiecznym...
(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Poza czasem, poza śmiercią,jest miłość. Czas i śmierć nie mogą jej
osłabić."Jasne Światełko Pamięci na trzy świąteczne dni zapalam dla
Ciebie. Bliskim życzę zdrowych, spokojnych Świąt (⁂)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.