Przyjdżcie i przytulcie nas, pokażcie jutro w świetle tęczy, potrzebujemy
Waszej dłoni blisko, Jesteście Tam, a nas nie ma Kochani....
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
zięć
Czasem odchodzą dobrzy ludzie, co nam pomogli w życiu wiele. Próżno wtedy
pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele... Babciu, jutro komunia
Piotrusia...cztery lata się nim opiekowałaś...dziękuję
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
❤️❤️❤️ Janeczko, moje światełko dla Ciebie ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zaschnięte łzy,myśli uśpione,smutek ukryty na dnie-lecz płomyk miłości i
pamięci tlić się zawsze będzie....Dzieci tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Tęsknota to pajęczyna ,na której wiszą nasze wspomnienia. Modlitwę i
światełko naszej pamięci pozostawiam ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.