Z tęsknotą patrzymy w niebo gwiaździste, w szafir niezgłębionych
firmamentów, tam do Was, rwią się nasze serca....Wieczne odpoczywanie...
Zgłoś SPAM
zięć
… ocalić od zapomnienia... Teściowo, światełko wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko z modlitwą...((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną niedzielę Janeczko...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
PAMIĘTAMY...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podczas ciemnej nocy tęsknimy za światłem...wszystko- dusza, ciało i umysł-
wypełnione są tęsknotą. I tylko ta tęsknota pozwala nam wierzyć...że
gdzieś, kiedyś spotkamy się znów
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu...tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, pozostały tylko ból i
cierpienie....gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać Bylibyście wśród nas
....
… chociaż z taka nadzieją otwieram te drzwi... myślę, że to sen i znów
tam Cię zobaczę... nie ma Ciebie...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Panie, Twa łaska trwa po wszystkie wieki..Tej, co odeszła na Twoje
wezwanie..Daj wieczne odpoczywanie...✿ Światełko pamięci ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Waszego spokoju Aniołowie strzegą....światełko pamięci
Zgłoś SPAM
zięć
... najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych
ludzi...Teściowo, światełko na niedzielę...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zapalam znicz, którego płomień łączy nas w zadumie nad Tymi, którzy
odeszli od nas, aby żyć wiecznie, już w lepszym świecie...Niech Ci Tam,
zawsze słonko świeci... ═♥ڿڰۣڿڰۣ♥═
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy,przenigdy nie przestaniemy kochać Was całym sercem i nigdy nie pogodzimy
się z Waszym odejściem...Bądżcie przy nas Kochani...
Zgłoś SPAM
córka Justyna z rodziną
… czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze
tego, co w sercu zostanie... Mamo, światełko na ten słoneczny październikowy
dzień...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam...gdzie dzień dotyka nocy...tam myśli nasze Was
przytulają...Jesteście w nich...tak bardzo Bliscy, a tak daleko...i tylko
wspomnienia powracają...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.