❤Pamiętam nie tylko dziś .. pamiętam zawsze, zawsze w sercu ❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przyszedł dziś do mnie smutek, otulił mnie jak płaszcz żałobny,
ciemny... I szeptał do mego ucha słowa ironią przybrane że już mnie
nie opuści, na zawsze ze mną zostanie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Oby skrzydła wiary, przykryły kamienie zwątpienia, i uniosły serca ponad
przemijanie.. ♥.҈.♥ Lampeczka pamięci w 100 rocznicę Niepodległej
Polski♥.҈.♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Justyna z rodziną
Kochani, światełko w tym wyjątkowym dla Polaków dniu... świętowania 100.
Rocznicy Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny... wspierajcie nas na
drogach naszego ziemskiego życia...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutne listopadowe światełko...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Świat bez Ciebie jest taki pusty Janinko
((*))❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesiaa Walas
("*❤️*") Zapalam znicz - światełko nadziei,dla Tych co na zawsze
zasnęli. ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Każdy dzień jest dla nas rocznicą, każdy dzień jest dla nas czekaniem
Każdy dzień utopiony w tęsknocie Każdy dzień naznaczony rozstaniem.(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać...nie ma dni, których nie warto
wspominać...Jesteście wśród nas...((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moje smutne światełko Janeczko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie Gdyby tak łzy cofały czas To na pewno
żylibyśmy w zachwycie Bylibyście ciągle wśród nas..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.