Wszystko odeszło i nie wróci.... została tylko szara rzeczywistość...
myśli błądzących wśród labiryntu słów.... bo nie ma Was....Kochani
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Ogromna siła zabierająca wszystko, zostawiająca zapłakanym żałobnikom
smutek w sercach, żal, że wielu rzeczy z Ukochaną Osobą nie zdążyli
zrobić ...i świadomość nieodwracalności...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Rozłąka jest naszym losem,a spotkanie nadzieją . Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
❤❤❤Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie
nawidzą słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...❤❤❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Moja Pamięć....((.)). R.I.P.((.)).
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Janeczko...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Rozłąka jest naszym losem,a spotkanie nadzieją . Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Brakuje słów,brakuje sił...nie brakuje nam tylko łez i bólu..Serdecznie
dziękuję za pamięć o moich bliskich podczas mej nieobecności(choroba)
Zgłoś SPAM
Justyna z rodziną
ALBIN DUDKA ( + 20.02. 2004) PAMIĘTAMY...
Zgłoś SPAM
zięć
...Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Zgłoś SPAM
HALINA G.
(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zgłoś SPAM
zięć
Babciu Jasiu, pamiętamy o Tobie... Piotruś skończył 10 lat... Mateusz ma
prawie 15... wnuki Ci rosną... My 15 lat po ślubie... Ciebie nie ma... Śpij
spokojnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.