†† Światełko zapalam, jako znak mojej pamięci..†† Pokój duszy
Twojej..
Zgłoś SPAM
zięć
11.11.2019 ♥
Zgłoś SPAM
zięć
Pamiętam ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
zięć
... Czy rozpoznasz mnie , gdy spotkamy się w Niebie? Czy przywołasz mnie, gdy
spotkamy się w Niebie? Drogi kres nieznany jest.... Teściowo, zawsze
pamiętam... Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież.... I pozostaniesz... Jest coś,
co mrokom się opiera – to Pamięć - ona nie umiera..."
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥ ☀️ Niegasnące
Światełko Pamięci ☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny czas zadumy pamiętam Janeczko..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
zięć
Mamo, Justyna poleciała do Arka... Czuwaj na Jej podróżą...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotr
Nikt nie umiera tak na śmierć, po każdym z nas coś pozostaje...grono
przyjaciół, trochę zdjęć... kwiaty, zniczy blask na twarzach grymas bólu
to świadczy, że żyjemy wciąż choć z innej strony muru...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W dniu zadumy i nostalgii pamiętamy o Tych, którzy odeszli .Nie Oni nie
odeszli. Oni są wśród nas głęboko schowani, w naszych sercach. Światełko
Pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko z daleka w dniu Wszystkich Świętych
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pamięć moja i światełko, w ten dzień wspomnień nad przemijaniem...1
Listopada.
Zgłoś SPAM
zięć
Wszyscy Świeci i Święte Boże, módlcie się za nami....
Zgłoś SPAM
Justyna
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,
gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.
Gdzie tyko słychać Boga głos serdeczny- „Pokój Ci mamo wieczny
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.