..... Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo
Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy Na wieki... Janku....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Ani Judy Jaciuk
(*) Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
tak tęsknimy za tobą synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówią ,,nie płacz,,-a łzy same płyną...odeszliście na wieki,serca pękły
na pół,brak słów....tylko łzy,wspomnienia...tylko pamięć
została...Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Gdy nadchodzi wieczór, kierujemy wzrok w niebo, w poszukiwaniu tej jednej
Gwiazdy... Ona świeci z oddali dla wszystkich, którzy Cię kochają... Serce
podpowie, która z Gwiazd jest Twoja, Janku [*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
PAMIĘTAJ ANIOŁKU O TĘSKNOCIE,O SERCACH CI BLISKICH, O TYCH DLA KTÓRYCH
BYŁEŚ WSZYSTKIM...
(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Janku św3iatelko(*0
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
.Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez Was
nasze Aniołki:(*
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
bardzo tęsknimy za tobą synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Śpij słodko Janku....Pamiętamy ,modlimy się za Was dzieci....Światełko dla
Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama
nie mam jak do ciebie synku zadzwonić, wysłać maila lub smsa [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.