Bez Was życie dla nas umarło,nie czujemy radości kwiatów,wciąż wypatrujemy
Was w Nieba błękicie,szukamy w kwileniu ptaków...za wczoraj i na dziś
niegasnące światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
ღ♥ღ JANKU już tyle dni Cię nie ma... Byłeś radością,
przyszłością Twoich Bliskich. Tak trudno mówić, pisać, myśleć o TOBIE w
czasie przeszłym ! Chcemy wierzyć, że jesteś TAM szczęśliwy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
Jesteś Światłem na końcu ciemnego tunelu ,ręką podaną nad
przepaścią,ścieżką w gąszczu.Niemy krzyk się wyrwał z nieludzkiej
rozpaczy, rozdarło się serce, to zbyt trudne,już nigdy Ciebie nie zobaczę-
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko mojej Pamięci.[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
Jaśku, synku mój ukochany, to nie tak miało być [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Chociaż Twój płomień życia zgasł,
To myśl o Tobie
jest zawsze w nas.♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI JANKU ♥*
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Niedzielne światełko pamięci. Bądź szczęśliwy, Janku ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Janku pamietam(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Światełko Mojej Pamięci Janku..(*)
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego... :"(*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.