[*][*][*] Światełko pamięci na dziś dla Ciebie, Janku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy śmierci już nie będzie za rok,za sto,za chwilę,znajdziemy Was
wszędzie,czekaliśmy dni tyle.Chwycimy się za ręce,ruszymy gdzieś przed
siebie...będziemy przeszczęśliwi i wolni jak motyle....
Zgłoś SPAM
Anita Skarupińska
... "Serce ma swoją pamięć." ..:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Anioł jest możliwy, bo jakże żyć pomiędzy niebem, a ziemią bez złotej
nitki, która podtrzymuje świat.. (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Przemek
JANKU [*] usunąłem nekrolog mojej Cioci w tym serwisie ale jest epitafium na
ten stronie www.mariagodlewska.pamietajmy.com.pl . Dziękuję za każdą
świeczuszkę i modlitwę .
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko do nieba ...[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko mojej Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama
co mam zrobić, żebyś wrócił, co mam zrobić, żebyś był znów z nami
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
***
Zgłoś SPAM
mama
synku, jeszcze dziesięć miesięcy temu byłeś z nami [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
...Jasiu..*(
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*]♥[*] Janku, wiesz, że pamiętam ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was słońce dla nas umarło,nie czujemy radości kwiatów,wciąż
wypatrujemy w nieba błękicie,szukamy w kwileniu ptaków...zabierz nas ze sobą
Świetlisty Promyku,zabierz chociaż na chwilę....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy...(*)... dlaczego?.
Zgłoś SPAM
Anita Skarupinska
:"(
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Nasze Dzieci na zawsze w naszych sercach...[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Każdy płomień ma swój czas pozostajesz z nami w naszych sercach.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.