"Jeżeli się oddaje komuś serce i ten ktoś umiera, czy zabiera
ofiarowane serce ze sobą? Czy potem do końca życia chodzi się z wielką
dziurą w środku, której już nic nigdy nie zdoła zapełnić?"
Zgłoś SPAM
mama
Jasieńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Podwójnie umiera ten, kto umiera tak młodo....Poniedziałkowe światełko
pamięci dla Ciebie Janku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
KAŻDY GWIAZDKĘ MA NA NIEBIE...DLA KAŻDEGO GWIAZDKA LŚNI...PAN BÓG WYBRAŁ
WŁAŚNIE CIEBIE ANIOŁKU. I TĄ GWIAZDKĄ JESTEŚ TY. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO
POSYŁAM TOBIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~ ♥ ~~ ŻAL NASZ BEZMIERNY,CICHA ŁZA SIĘ SĄCZY-UCICHNIE WTEDY KIEDY BÓG
NAS POŁĄCZY ~~ ♥ ~~ MOJA PAMIĘĆ,ŚWIATEŁKO,MOJA MODLITWA DLA CIEBIE
ANIOŁKU KOCHANY______PAMIĘTAM_____ ((((((((*))))))))
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][8][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...Światełka aniołeczki za 2 dni :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...[*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."
Światełko i modlitwa pozostawiamy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas płynie jakby nigdy nic - głośno liczy moje łzy – w jego ręce oddam
się, poczekam kilka dni a gdy wreszcie znów stanę z Tobą twarzą w twarz
powiem Ci jak było tu Ciebie brak..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿ Czekamy na spotkanie ✿ ((░)) ✿ Tęsknimy ✿
((░)) ✿
Zgłoś SPAM
mama
syneńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości..[*][*]
Zgłoś SPAM
mama
synku ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Sebastiama
Ciszą jesteś niczym więcej to dla Ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad
grobem łza spływa mimochodem nie wierzę... choć kwiaty na grobie już nie
świeże nie wierzę (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los Dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk To co dał nam świat to odeszło z biegiem lat
cóż wart jest niewczesny żal że los wziął to co dał
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.