Deszczu krople na oknie Jak łzy na rodziców twarzy A oni ciągle nie umieją o
dziecku przestać marzyć Patrzą na deszcz, na ulicę na ludzi i samochody I
tak by chcieli bardzo ze snu swoje dziecko zbudz
Zgłoś SPAM
mama
syneńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pięknym motylom ucięto skrzydła nim wznieść się zdążyły do
gwiazd....pozostały smutek i ból przerażliwy...dlaczego tak się stało?
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pokój Ci wieczny w cichej krainie , Gdzie ból nie sięga , Gdzie łza nie
płynie , Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny , Pokój Ci wieczny....
Niedzielne światełko pamięci dla was kochani.............
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Miłość do Was jest wieczna i nigdy nie zgaśnie światełko na dziś
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W tę wiosnę bez wiosny Janeczku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością!!!!!.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko wiecznego spokoju dla Ciebie Janku...!
Zgłoś SPAM
mama
Jasieńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie
pozwala...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj
─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ w spokoju
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWA...♥ ~ ♥ ~ ♥ I TYLKO POZOSTAŁA NADZIEJA...
ŻE ŚMIERĆ JEST POCZĄTKIEM NOWEGO ŻYCIA... ŻE ŚMIERĆ JEST KROKIEM W
ŚWIATŁO I WIECZNOŚĆ....JANKU............
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
TYLKO CZAS POZOSTAJE NIEWZRUSZONY PO TYCH CO ODESZLI. WSPOMNIENIA NIE POZWALAJĄ
NIGDY ZAPOMNIEĆ. POSYŁAM MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI.POKÓJ TWEJ
DUSZY ((*)) ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.