Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ Aniołeczki kochane światełka za dni w których mnie nie było
...:*:* Pracuję teraz całe dnie...pamiętam zawsze !
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Macieja P.
Czasami łez płynących nie da się powstrzymać..
Światełko pamięci dla Ciebie Janku.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam -
gdzie kochamy.."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ci ,których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość,to
nieśmiertelność". [*]
Dlaczego najlepsi muszą zawsze odchodzić pierwsi. Moje smutne piątkowe
lampeczki do samego Nieba dla Ciebie Janku...[*]...
Zgłoś SPAM
mama
Jaśku mój [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Janku ~~ znowu wraca,znowu boli,znowu rozrywa serce na miljony kawałków __
TĘSKNOTA __ Światełko pamięci z gorącą modlitwa do nieba posyłam
TOBIE...Śpij w spokoju ..MOJA WIECZNA PAMIĘĆ (*)(♥)(*)
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać...krzyk umilknie- lecz serce
nie przestanie wołać...__ღ✿ღ___w pamięci i w
modlitwie...__ღ✿ღ___spoczywaj w pokoju__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogłyby wskszeszać-dziś Janku
byłbyś z nami..." Światełko pamięci na ten deszczowy dzień...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.