Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janek Zawodny


* 16.07.1988

 

+ 06.09.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (87)
Licznik odwiedzin strony
235919
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasze smutne światełko i pamięć...
Zgłoś SPAM
mama
dziecko moje ukochane [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
***ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA,DLA CIEBIE JANKU W DZIEŃ WIELKIEGO PIĄTKU***
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy."Aniołeczki światełko pamięci ..przytulić Was marzenie !! :"( ..Jest taki ból ..
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkoczwartkowe Światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Janku kochany..gdy jesteśmy smutni to rozmyślamy,gdy rozmyślamy to wspominamy,gdy wspominamy to czujemy ból,tęsknotę...Światełko najjaśniejsze,najcieplejsze, okryte gorącą modlitwą zostawiam Śpij...
Zgłoś SPAM
mama
skarbie ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Janku...[*]...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany, które się nigdy nie zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Janku kochany żyjemy nadzieją z napadami smutku,,,,uśmiecham na twarzy-i łzami w oczach....Moje najjaśniejsze światełko z gorącą modlitwą posyłam do nieba Tobie...Śpij spokojnie........
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie !.:"(:"(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam ...[*]...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem płyną i dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem szczęścia czas minął... [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Odpoczywajcie ◕◕═════♣♣═════◕◕ Aniołki ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   228   229   230   ...   1088   1089    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
yanoseek
13.09.2011