"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba (*})
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na kolejny dzień dla Ciebie Janku ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
❤ Pamięć bez kresu, tęsknota i wspomnienia nigdy nie doznają okrutnego
zapomnienia, za wiele znaczenia mają Ukochani .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janku najjaśniejsze lampeczki do samego Nieba i ciche,smutne westchnienie.Niech
pamięć o Tobie zawsze będzie żywa...
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
"Nasze plany i nadzieje coś niweczy raz po raz,tylko Boże miłosierdzie
nigdy nie zawiedzie nas"
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
HALINA
✫••✫W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO...✫••✫
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i
łza nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.