Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łzy,smutek,tęsknota,wołanie DLACZEGO...tylko to nam zostało,światełko
pamięci dla Ciebie Janku w ten kolejny wiosenny,słoneczny dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
syneczku ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
....Jankowi
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Janku nie odeszłeś,w sercach zyć będziesz wiecznie...Światełko pamięci
dla Ciebie na dzisiaj ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych którzy zostają...Na
zawsze w naszych sercach Kochane aniołki[*][*]
Zgłoś SPAM
mama
ciągle o tobie myślę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•Płomyk znicza dla
Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy.Tak smutno bez
Was.•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i
modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬
•✿•
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Bóg(...)otrze z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie ani
żałości , ani krzyku,ani bólu już nie będzie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.