ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE JANECZKU...KTÓRY ODESZŁEŚ O CAŁE ŻYCIE ZA
WCZEŚNIE...[*]
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu mój [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu Jasiu Jasiu Jasiu
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jankowi ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Twe serce wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób..........
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt...[(*)]
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu nie umiem tego zrozumieć [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."-aniołeczki nasza Pamięć
:*:*
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
skarbie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
NIE MA ZBYT WIELE CZASU,BY BYĆ SZCZĘŚLIWYM. DNI PRZEMIJAJĄ SZYBKO.ŻYCIE
JEST KRÓTKIE. W KSIĘDZE NASZEJ PRZYSZŁOŚCI WPISUJEMY MARZENIA, A JAKAŚ
NIEWIDZIALNA RĘKA NAM JE PRZEKREŚLA. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczku najjaśniejsze światełko za sobotę,niedzielę i na dziś,na zawsze
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.