Jasieńku...moje smutne poniedziałkowe światełko.....tylko tyle mogę....
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy, Niech blask tego światełka oświetla Ci drogę do Nieba.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
Lucyna
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedy tęsknimy...Przymykamy powieki...Wtedy jesteście Dzieci Nasze
Kochane...Światełko pamięci dla Ciebie Jasiu Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić...(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.