To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy, której nikt nie zauważy(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
Lusia
Trwamy z Wami codziennie...tęsknimy bardzo...śpijcie w ciszy i spokoju...
Zgłoś SPAM
mama
synku ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam dla Ciebie Janku
Kochany (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PAMIĘCI
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ NIECH
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PŁONIE
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jankowi.........
Zgłoś SPAM
mama
synku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dzień Dziecka... dla Ciebie Janku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jest na świecie taki rodzaj smutku,którego nie można wyrazić łzami.Nie
można go nikomu wytłumaczyć.Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada
ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej noc
Zgłoś SPAM
mama
synku najukochańszy [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejny Dzień Dziecka bez Dziecka,bez Ciebie Janku...jak powiedzieć sercu NIE
PŁACZ???!!!...Światełko pamięci na ten dzisiejszy Dzień-kiedyś szczęsliwy
i radosny,dzisiaj smutny i pełen tęsknoty..
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko....
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Lusia
Niedzielne płomyczki wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne światełko na słoneczną niedzielę.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.