Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście ,o wiele większe od bólu ,który
przynosi tęsknota.Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło" -gorące iskierki do samego nieba aniołeczki ukochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ulubieńcy Boga umierają młodo, lecz później żyją wiecznie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Lipcowe smutne światełko Janeczku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami!
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
JEST MIŁOŚĆ CO BYŁA CIAŁEM A STAŁA SIĘ DUCHEM. MODLITWA I ŚWIATEŁKO
NASZEJ PAMIĘCI ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Światełko do nieba!
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Jasieńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.