Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janek Zawodny


* 16.07.1988

 

+ 06.09.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (87)
Licznik odwiedzin strony
235470
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Życie choć piękne tak kruche jest. Wystarczy jedna chwila, by zgasić je. Życie choć piękne tak kruche jest. Zrozumiał ten, kto otarł się o śmierć.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą" -aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Jasiowi sobotnie światełko...
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na mokrej od łez twarzy.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy★
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..." -aniołeczki nasza Pamięć !
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki !
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspominamy wiele chwil...niejedna łza, kilka westchnień, bezradne ręce...pamiętamy, kochamy i tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) ...niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma ...(❤) (♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤) Tęsknimy (❤) (♥)(❤) Odpoczywaj (❤) (♥)(❤) aniołku (❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
"Żeby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać. Czasami na długo, ale przecież nigdy na zawsze..."Światełko mojej pamięci pozostawiam. (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce ucichło...ogień zgasł...[*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   198   199   200   ...   1088   1089    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
yanoseek
13.09.2011