Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janek Zawodny


* 16.07.1988

 

+ 06.09.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (87)
Licznik odwiedzin strony
235451
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…Moja pamięć i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie, by spaść w otwarte dłonie...aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*.. -aniołeczki Światełek tysiące dla Was !
Zgłoś SPAM
mama
jaka wielka szkoda, że nie było cię dziś z nami na uw, byłbyś dumny z małego [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące płomyku pamięci dla Ciebie JANKU....
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żyłeś dumnie jak piękna róża zgasłeś cicho jak ścięty kwiat w duszy bliskich rozszalała się burza i pozostał łzami zalany świat.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Dla Ciebie Nasza Pamięć Modlitwa i Światełko.
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE █ ✿⋞♡⋟✿ █ DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA OPIEKĘ MODLITWĘ I WIRTUALNE ZNICZE DLA ANETKI PODCZAS NASZEGO URLOPU█ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
mama
Jaśki moje ukochane [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Kochamy Was ..::*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
SOBOTNIE ŚWIATEŁKO I PAMIĘĆ ...[*]....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   192   193   194   ...   1088   1089    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
yanoseek
13.09.2011