Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają...Jesteście
w naszych myślach, sercach, wspomnieniach na zawsze....
Zgłoś SPAM
mama SP.Przemka
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie JASIEŃKU na ten dzisiejszy
smutny, deszczowy dzień...[*]...oraz za wszystkie dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
mama SP.Przemka
Gdzieś, między dobrem i złem jest ogród i tam się spotkamy... my, połamane
ludziki, w końcu dotrzemy do Was, nic nie zawróci nas z tej drogi[*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Janku..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serca nasze nieutulone w żalu nigdy tęsknić nie przestaną, nigdy nie pojmą
dlaczego tak się stało, krwawić będą aż kres naszej drogi
nadejdzie...Ukochani
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serca nasze nieutulone w żalu nigdy tęsknić nie przestaną, nigdy nie pojmą
dlaczego tak się stało, krwawić będą aż kres naszej drogi
nadejdzie...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama
moje najdroższe [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama ŚP, Przemka
Nic nie działa, żaden sposób radzenia sobie w "nowym "życiu,
życiu bez Was...Widzicie jak próbujemy, na nic to, na nic... tęsknota i
czekanie naszym życiem [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko i modlitwę zostawiam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią,ręce drżą,łza za łzą...życie tak krótkie,a takie
mokre...Mokre od łez smutku....żalu...tęsknoty...Światełko dla Was kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.