[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]] Śpij spokojnie [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama
skarbie mój ukochany [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JANKU na te dni zadumy zostawiam płomyki pamięci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zapłonęły cmentarze lampkami miłości, dla tych co odeszli w Krainę
Wieczności... Spoczywajcie w Pokoju Aniołeczki ukochane Nasze :*:*
Zgłoś SPAM
mama ŚP Przemka
W pamięci zostają żywe obrazy a w sercu nadziei płomień, chwile, które tak
bardzo zatrzymać byś chciał...Jak fale odpłynęły gdzieś w dal. Kiedyś
znów wszyscy spotkamy się razem. -CZAS- STRACI ZNACZENI
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niezapomniane chwile,tego nie da się wymazać.Wspomnieniami wracasz,widzisz to
co było szczęściem.Powracasz tam i znów tam jesteś,przypominasz sobie
chwile,które były piękne...chwile z Tobą
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama
syneńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nam bardzo trudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, że dobrych, kochanych
ubywa, na wieczność tracimy nadzieję.......
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota,
wypływająca z miłości...z miłości do Ciebie JANKU ...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.