Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu najukochańszy mój [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Świąteczne Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
mama ŚP. Przemka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden
wiatr..♥Świąteczne światełka aniołeczki ukochane Bliskim życzymy Spokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama
jak to możliwe, że nie ma cię z nami [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Miejsce za stołem puste,smutne będą te święta.Niech te magiczne święta
Bożego Narodzenia przyniosą pokój i wyciszenie ukojenie tęsknoty Niech
biały opłatek w Wigilię łamany,połączy nas wszystkich(*)
ból zakłada szaty liturgiczne i boli, echo niesie prośby dynamicznych
wspomnień, wciąż boli, tylko trochę ciszej przemykają obrazy...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Janku w ten przedświateczny czas,jakże smutny
i bolesny dla nas...[*]....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ... "wróćcie.... .... KOCHAMY
WAS,,,,[']..[']..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.