"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali Kochają Cię,tęsknią i pamiętają .((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnieniami się tylko żyje uśmiecha się człowiek lub smuci. Lecz ten kto
odszedł już od nas niestety już nigdy do nas nie wróci.
Zgłoś SPAM
mama
syneczku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
(**)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty,powracają
dając ukojenie naszej duszy...♥(*)Modlitwę i światełko pamięci
pozostawiam Jasieńku (**) (**)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Jasieńku, pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥ ♥ Światełko pamięci i modlitwa na dziś ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co
wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi -
niezależna od mej woli.
Zgłoś SPAM
mama
Jasinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Siódmy okrutny...pamiętam Janku kochany..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają...Jesteście
w naszych myślach, sercach, wspomnieniach na zawsze....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasieńku śpij spokojnie...śpij spokojnie w wiecznej krainie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.