Światełko pamięci wraz z modlitwą na Drugi Dzień Bożego Narodzenia dla
Ciebie,niech nigdy nie gaśnie ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
świąteczne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"`,●,*,●,` `,●,*,*,●, .♥´BOŻONARODZENIOWE¸.♥*´¨)
(¸.♥ŚWIATEŁKO´(¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)♥*♥
PAMIĘCI ♥*♥ ¤ۣۜ๘ ¤ۣۜ๘●● `,●,*,●,` `,●,*,*,●, .♥´
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY`,●,*,●,` `,●,*,*,●,
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy
((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
mama
syneńku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartusia Szczyba
"A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią się cienie.Uwierzymy
kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie.I choć przygasł świąteczny
gwar.Bo zabrakło znów czyjegoś głosu.Przyjdź tu do nas...
Zgłoś SPAM
mama
Jasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyba
JANKOWI ... na 3 dni przed WIGILIĄ maja pamięć i modlitwa ... [*] ...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie moje smutne światełko Janku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
20.12.2016r...Do Wigilii już tylko 4 dni...w sklepach,na ulicach kolorowo i
światecznie...i tak bardzo widać jak...ŻYCIE JEST ULOTNE...A PAMIĘĆ
WIECZNA...maja pamięć na dzisiaj dla Ciebie ...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije
wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie
umrze Ten, kto pozostanie w pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.